Amazon Web Services − донор у рамках TechSoup Україна

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України продовжує розширювати спектр можливостей технологічних рішень для НУО та бібліотек.  Українським неприбутковим організаціям вже відкриті технологічні інструменти онлайнових хмарних сервісів Amazon.

Amazon Web Services Credits for Nonprofit – це безпечна платформа хмарних сервісів для неприбуткових організацій, яка надає обчислювальну потужність, сховище баз даних, доставку контенту та інші функції, не вимагаючи від організацій інвестицій у фізичну інфраструктуру, що дозволяє зекономити ресурси організації. 

Крім того, безпека при роботі в хмарі вища, ніж при роботі локально. Сертифікація засобів захисту, шифрування даних при зберіганні та пересиланні, застосування апаратних модулів підвищує безпеку управління ІТ-інфраструктурою. 

Сервіси AWS також можна використовувати для розгортання та супроводу WEB-додатків у хмарі. Завдяки широкому функціоналу ви зможете запускати додатки за гібридною схемою, поєднуючи локальні і хмарні сервіси. 

В рамках програми пожертвування Amazon організації можуть отримати грант у розмірі 2000 дол. США для оплати хмарних сервісів AWS.  

Додатково до AWS Credits Program for Nonprofits, пропонується AWS Free Tier для всіх нових клієнтів на 12 місяців, починаючи з дати реєстрації організації. AWS Free Tier це окрема пропозиція, не пов’язана з AWS Credits Program. Вона дозволяє новим клієнтам використовувати основні сервіси AWS безкоштовно, однак є ліміти використання повного функціоналу.

У системі представлено безліч сервісів, що мають дуже широкий функціонал: від зберігання даних до надання обчислювальних потужностей.

Наприклад, сервіс SAS використовується для відправлення розсилок повідомлень електронної пошти. Висока репутація IP адрес та продуктивні сервери дозволяють надсилати тисячі листів в день. 

Програма пожертвування Amazon пропонує недорогі та якісні технології для створення веб-сайтів, ведення основного бізнесу і систем, орієнтованих на співробітників, а також для управління охопленням і збором коштів. Інструменти Amazon допомагають підвищити спроможність організації та звільнити ресурси, які можна спрямувати на реалізацію місії організації. 

В усьому світі більше 22 тисяч некомерційних організацій  за допомогою хмарних технологій оптимізують витрати на утримання інфраструктури сайтів, покращують інформаційну безпеку та підвищують власну ефективність. Можливостями Amazon Web Services Credits for Nonprofits вже скористалися такі провідні міжнародні НУО як Національний демократичний інститут міжнародних справ, Ліга жінок виборців (США) та ін. 

Детальніше про Amazon Web Services Credits for Nonprofits можна дізнатися за посиланням.  

Коментувати