Вебінар «Як НУО отримати технологічні рішення: можливості TechSoup Україна»

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України запрошує менеджерів/ок українських неурядових організацій взяти участь у вебінарі «Як НУО отримати технологічні рішення можливості: TechSoup Україна», що відбудеться у вівторок, 10 грудня 2019 року. Учасники дізнаються, як заощадити на цифровій інфраструктурі, зробити перший крок на шляху до діджиталізації та краще орієнтуватися у можливостях цифрових рішень, доступних для неурядових організацій.

Під час вебінару ви дізнаєтеся:

  • навіщо та як створювати обліковий запис на порталі TechSoup Україна
  • яке програмне забезпечення доступне для українських ОГС та як його отримати
  • як організації витратити 0 гривень та отримати Office 365, Slack, Workplace by Facebook та інший софт

Дата: 10 грудня 2019 року

Час проведення: 16:00-17:30 (тривалість – 1 год 30 хв)

Спікер: координатор проектів Ресурсного центру ГУРТ Максим Мазипчук. Три роки працює в Програмі технологічної підтримки неприбуткових організацій Україна (TechSoup Україна). З 2018 року координує ініціативу із популяризації новітніх технологій та програмування Meet and Code в Україні. Максим – учасник стипендіальної програми для громадянського суспільства країн Східного Партнерства.

Реєстрація за посиланням.

Зверніть увагу! Підключитися до вебінару потрібно о 15:55 (за 5 хвилин до початку). Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп’ютерного обладнання організатори надішлють зареєстрованим учасникам на вказану електронну адресу.

Вебінар «Як НУО отримати технологічні рішення: можливості TechSoup Україна» відбудеться в рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) у співпраці з ініціативою Eastern Partnership Civil Society Facility, що фінансується Європейським Союзом.

Коментувати