Почни з Windows!

Кожен керівник зацікавлений у тому, аби робота в його організації будувалася ефективно. Максимальне використання ресурсів та безпека – важливі критерії успішного менеджменту. А почати можна з простих і зрозумілих кроків. Найперший із яких – використання ліцензійної операційної системи Windows.

Якщо ви не користувалися до цього ліцензійною Windows, то можете не знати про низку суттєвих переваг, які стають доступними з цією ОС. Завдяки ліцензійній Windows можна:

  • Зберегти доступ до важливих файлів. В 96% піратських Windows оригінальний код змінено, ризик зараження вірусами і збоїв у роботі вищий на 35% в порівнянні з офіційною версією.
  • Пришвидшити завантаження комп’ютерів. Продуктивність ПК із ліцензійним Windows в середньому вища на 56%, ніж із піратським.
  • Вчасно отримувати оновлення та офіційну технічну підтримку. Оновлення дозволяють підвищити продуктивність роботи ПЗ та виправити недоліки захищеності програм.
  • Захистити доступ до пошти та облікового запису. В кожному восьмому піратському диску є програмний код, який може використовуватися для викрадення паролів до особистих даних.
  • Уникнути долі стати жертвою шахраїв. Програми-шпигуни, вбудовані в піратське ПЗ, можуть зчитувати конфіденційну інформацію (дані платіжних карток, номери телефонів, паспортні дані).
  • Бути чистим перед законом. Використання і розповсюдження піратського ПЗ – злочин.
  • Зберегти репутацію своєї організації. Зокрема, не втратити доступу до пошти, облікових записів в соцмережах та інформації фінансового характеру.

За даними фахових досліджень, у кожній четвертій контрафактній Windows антивіруси виявляють вірусний код.

Враховуючи сучасну специфіку робити в Інтернет-середовищі, на ПК із ліцензійним Windows інтернет-сторінки завантажуються на 46% швидше, ніж на пристроях із піратською версією.

Скористайтеся можливістю отримати ліцензійне пільгове програмне забезпечення за Програмою технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна). Ліцензію Windows можна отриматилише за 251 грн.

Обирайте справжнє ПЗ!

Коментувати