Важливі зміни у програмі пожертвування програмного забезпечення Майкрософт через ТехСуп Україна

До вашої уваги новини від Майкрософт щодо запланованих змін у програмі пожертвувань через ТехСуп Україна:

  • У блозі групи Технології для суспільного розвитку Майкрософт викладено оновлені пропозиції неприбутковим організаціям.
  • Деякі з цих змін вплинуть на поточну програму пожертвувань програмного забезпечення Майкрософт через ТехСуп Україна і можуть зацікавити вашу неприбуткову організацію або публічну бібліотеку.

Нещодавній пост у блозі групи Технології для суспільного розвитку Майкрософт філантропія https://blogs.microsoft.com/on-the-issues/?p=57515 демонструє бачення та зобов’язання компанії не залишати неприбуткові організацій осторонь технологічного прогресу, що постійно прискорюється. Тривала програма пожертвувань Майкрософт через ТехСуп є свідченням дотримання цього зобов’язання. ТехСуп у співпраці з Майкрософт та понад сотнею інших постачальників технологій надає доступ неприбутковим організаціям та публічним бібліотекам до найефективніших технологічних рішень та сервісів для реалізації вашої місії.

Ми підсумували анонсовані Майкрософт зміни, які можуть вплинути на вашу співпрацю з ТехСуп Україна. Будь ласка, перегляньте їх, аби ви могли ефективно планувати забезпечення своїх технологічних потреб.Ми зацікавлені отримати зворотній зв’язок та запитання від вас, аби надати необхідну підтримку у разі потреби.

Як зміниться поточна програма пожертвувань Майкрософт через ТехСуп Україна з 1 квітня 2018 р.?

  • Асортимент пожертвувань: Майкрософт зосередить програму пожертвувань стаціонарного програмного забезпечення на задоволенні потреб невеликих організацій. Стандартні версії усіх стаціонарних продуктів Майкрософт будуть і надалі доступні неприбутковим організаціям та публічним бібліотекам через ТехСуп Україна. Преміум-версії стаціонарних продуктів Майкрософт більше не будуть доступні як пожертвування, але будуть доступні зі знижками для неприбуткових організацій через ТехСуп Україна. Без змін залишаються пожертвування хмарних продуктів та сервісів від Майкрософт.
  • Вибір поміж всього асортименту пожертвувань на ТехСуп Україна: з 1 квітня 2018 р. ви зможете обрати будь-які продукти поміж доступного асортименту пожертвувань Майкрософт без дійсного сьогодні обмеження 10 видами.
  • Умови програми та критерії прийнятності залишаться незмінними: критерії прийнятності для пожертвувань Майкрософт через ТехСуп залишаються незмінними. Ті ж самі критерії прийнятності є стандартними для всіх способів отримання знижки для неприбуткових організацій від Майкрософт. Дозволені протягом дворічного циклу обмеження ліцензії залишаються незмінними.
  •  Допомога з розумінням та доступністю пропозицій:Майкрософт змінює і покращує пропозиції неприбутковим організаціям різними видами пожертвувань, знижок та ліцензій. ТехСуп Україна прагне допомогти вам зрозуміти й підібрати оптимальні рішення для забезпечення ваших потреб – пожертвування або знижка, стаціонарний, хмарний чи гібридний продукт. Наскільки це буде можливо, ми забезпечуватимемо вам зручний і централізований доступ до оптимальних рішень.
  • Варта уваги інформація на microsoft.com/nonprofits: якщо ви раптом пропустили це у блозі Майкрософт, звертаємо вашу увагу на нові неймовірні пропозиції для неприбуткових організацій від Майкрософт: Офіс 365 для волонтерів, пропозиції E3 та E5 Майкрософт 365, а також пристрої Microsoft Surface, які будуть доступні на 10 нових ринках.

Дякуємо за ваш внесок у суспільний розвиток.

Коментувати