Вебінар «Інструменти для візуалізації даних: як ОГС якісно презентувати результати проектів»

Цікавитеся, як презентували свої досягнення, ефективно використовуючи інструменти для створення інфографіки? Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) запрошує менеджерів українських неурядових організацій взяти участь у вебінарі «Інструменти для візуалізації даних: як ОГС якісно презентувати результати проектів», що відбудеться у середу, 4 вересня 2019 року.

Під час вебінару ви дізнаєтеся:

  • яким чином фільтрують та аналізують дані для підготовки візуалізації
  • яких принципів варто дотримуватися в процесі розробки інфографіки та інших видів візуалізації даних
  • які помилки трапляються на етапі дизайну та як їх не допустити
  • які інструменти можуть у цьому допомогти

Спікер: інформаційний аналітик, керівник студії інформаційного дизайну Remarker, ментор по візуалізації даних у Media Development Foundation Тарас Волянюк.

Дата: 4 вересня 2019 року

Час проведення: 16:00-17:30 (тривалість – 1 год 30 хв)

Реєстрація за посиланням.

Зверніть увагу! Підключитися до вебінару потрібно о 15:55 (за 5 хвилин до початку). Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп’ютерного обладнання організатори надішлють зареєстрованим учасникам на вказану електронну адресу.

Вебінар «Інструменти для візуалізації даних: як ОГС якісно презентувати результати проектів» відбудеться в рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) у співпраці з ініціативою Eastern Partnership Civil Society Facility, що фінансується Європейським Союзом.

Коментувати