Понад 52 тисячі учасників і 1100 подій: результати ініціативи Meet and Code в Україні та світі

Упродовж тижня кодування ЄС із 6 по 21 жовтня 2018 року в рамках ініціативи Meet and Code у 22 країнах відбулося 1110 подій. До них долучилося понад 52 тисячі дітей і молоді. Цього року в Україні ініціатива, яку реалізовував партнер Глобальної мережі TechSoup – Ресурсний центр ГУРТ, відбулася друге.

Майже 7 тисяч учасників із усіх областей України дізналися, наскільки цікавими можуть бути новітні технології. Цільова аудиторія заходів у рамках Meet and Code – діти й молодь віком від 8 до 24 років. Загалом у 2018-му в Україні відбулося 90 подій, що втричі перевищило минулорічний показник.

Нововведенням став конкурс серед організаторів подій у всіх країнах-учасницях. Нагороди Meet and Code вручатимуть у трьох категоріях – «Грай та кодуй», «Інновації» та «Різноманіття». Шість українських організацій потрапили в другий раунд Meet and Code Award і будуть оцінені європейським журі. Результати другого раунду оголосять до 7 грудня 2018 року.

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується разом із Ресурсним центром ГУРТ, який є партнером Глобальної мережі TechSoup. В Україні TechSoup надає громадським та благодійним організаціям, а також публічним бібліотекам пільгове програмне забезпечення, технічні засоби та пропонує освітні програми

Коментувати