Як менеджерам НУО безпечно спілкуватися в мережі: ГУРТ провів вебінар із захищених комунікацій

5 березня 2019 року Ресурсний центр ГУРТ спільно з Лабораторією цифрової безпеки провів вебінар «Основи безпечних комунікацій для НУО». Цільовою групою онлайн-зустрічі стали менеджери українських неурядових організацій.

Під час вебінару вони дізналися, чому смартфон безпечніший за кнопковий телефон; як порівнювати популярні месенджери; про таємниці вибору VPN сервісу та можливості отримання ліцензійного програмного забезпечення за 5% від його ринкової вартості через Програму технологічної підтримки неурядових організацій України (TechSoup Україна).

Про можливості уникнення цифрових загроз під час комунікації в мережі слухачам розповів експерт і тренер Лабораторії цифрової безпеки Вадим Гудима. Протягом останніх чотирьох років він працює у сфері цифрової безпеки в неурядових організаціях і незалежних ЗМІ.

Спікер проаналізував найпопулярніші месенджери та VPN-сервіси з точки зору доцільності їх використання, а учасники отримали практичні поради щодо того, як вибрати захищений спосіб комунікації.

Також під час зустрічі вдалося розглянути потенційні ризики використання окремих каналів комунікації та методи їх уникнення. Усі зацікавлені в ознайомленні з основами безпечних комунікацій для НУО можуть переглянути запис вебінару на порталі ГУРТ.

Коментувати