Запис вебінару для менеджерів громадських організацій, присвячений цифровій безпеці

Нагадуємо, що у рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України доступний безкоштовний запис вебінару для менеджерів громадських організацій. Учасники онлайн-зустрічі могли дізнатися більше про поняття цифрової безпеки та її важливість.

Спікером вебінару був Микола Костинян, консультант і тренер з цифрової безпеки, представник ISC Project в Україні. Спираючись на власний досвід у цій галузі, він розповів, де саме можуть ховатися цифрові загрози, та надав рекомендації для захисту ОГС від них.

Передусім спікер звертався до керівників організацій: «Неякісне управління – головна причина проблем. І не тільки в Україні, а й у багатьох країнах, де я мав змогу попрацювати з організаціями громадянського суспільства. Від рівня організаційного розвитку залежить захист ОГС, як, між іншим, і решта сфер її діяльності. Тобто захист – це управлінське рішення, яке має приймати найвище керівництво. А починати треба з оцінки ризиків. Організація має зрозуміти, які для неї є реальні ризики. Не надумані, не такі, про які ми прочитали в Інтернеті чи побачили в кіно, у фільмі про шпигунів. Спочатку слід з’ясувати це і потім думати , що з цими ризиками робити».

На вебінарі учасники також могли дізнатися, чим загрожують злами електронних скриньок, сайтів, сторінок у соціальних мереж, викрадення і втрата даних та багато іншої практично корисної інформації.

Вебінар організовано Ресурсним центром ГУРТ за підтримки TechSoup Europe.

Скористайтеся можливістю отримати ліцензійне пільгове програмне забезпечення за Програмою технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна). 

Коментувати