Можливості TechSoup Україна: запис вебінару

17 грудня 2019 року Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України провела вебінар «Як НУО отримати технологічні рішення: можливості TechSoup Україна». Під час онлайн-зустрічі слухачі дізналися, як заощадити на цифровій інфраструктурі, зробити перший крок на шляху до діджиталізації та краще орієнтуватися у можливостях цифрових рішень, доступних для неприбуткових організацій.

Спікером вебінару виступив координатор проектів Ресурсного центру ГУРТ Максим Мазипчук.

Зокрема, на вебінарі розглянули можливості безплатного отримання хмарних сервісів Microsoft:

  • Office 365 – хмарна корпоративна система з централізованим управління, яка поєднує різні інструменти (програми) в одній еко-системі. Наприклад, офісні програми Microsoft (Word, Excel, PowerPoint та ін.), Outlook, Sharepoint тощо
  • Azure – хмарна платформа, яка пропонує рішення обчислювальної інфраструктури, набір інструментів і сервісів, що полегшують розроблення і розгортання хмарних додатків

На вебінарі учасники ознайомилися з можливостями отримання програмного забезпечення від провідних виробників:

Також для ОГС доступні безкоштовні сервіси для внутрішньої комунікації та роботи в команді:

  • Slack –корпоративний месенджер
  • Workplace by Facebook –закрита корпоративна соціальна мережа

Усі зацікавлені в детальному ознайомленні з технологічними рішеннями для ОГС від TechSoup Україна можуть переглянути запис вебінару нижче.

Вебінар «Як НУО отримати технологічні рішення: можливості TechSoup Україна» відбувся у рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) у співпраці з ініціативою Eastern Partnership Civil Society Facility, що фінансується Європейським Союзом. Його зміст є виключною відповідальністю автора і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Коментувати