TechSoup Україна пропонує НУО доступні шляхи технологічної модернізації

Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій – запорука ефективної діяльності НУО. З 2016 року Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з TechSoup реалізує Програму технологічної підтримки неприбуткових організацій України, яка є реальною можливістю для модернізації вітчизняних ОГС. Завдяки цій програмі організації можуть отримати пільгове програмне забезпечення від провідних світових донорів.

Ресурсний центр ГУРТ продовжує знайомити локальні громадські організації з тими можливостями та перспективами, які для них відкриває Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України. Для цього ГУРТ із партнерами проводить низку заходів у різних регіонах України. Круглі столи під назвою «Технології заради розвитку: модернізація організацій громадянського суспільства України» відбулись у Львові та Дніпрі відповідно 21 та 27 грудня 2016 року, а 21 січня 2017 року презентація TechSoupУкраїна відбулась у Запоріжжі на Форумі «Інтернет-технології для розвитку людини, громади, міста».

Виконавчий директор Ресурсного центру ГУРТ Богдан Масличрозповів про інструменти та можливості, що стають доступними для тих, хто долучається до Програми: «Місія TechSoup Україна – допомогти з наданням інструментів інформаційно-комунікаційних технологій, які дозволять лідерам громадських організацій працювати ефективніше. Громадянські інституції мають відповідати викликам сьогодення, а для цього потрібно бути сучасними та технологічно розвиненими».

Отримати пільгове програмне забезпечення просто. Потрібно зареєструватися на платформі TechSoup та пройти процедуру верифікації. Після цього можна замовляти програмне забезпечення, яке необхідне для ефективнішої роботи неприбуткової організації.

Коментувати