Вебінар «ІТ-інструменти для керування проектами»

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) запрошує менеджерів/ок українських неурядових організацій взяти участь у вебінарі «ІТ-інструменти для керування проектами», що відбудеться у четвер, 17 жовтня 2019 року. Вебінар допоможе неурядовим організаціям ефективніше планувати та реалізовувати проекти, спираючись на можливості цифрових рішень.

Під час вебінару ви дізнаєтеся:

  • як підібрати ІТ-інструменти для вашого проекту
  • як програмне забезпечення може допомогти налагодити роботу в команді
  • які ІТ-інструменти доступні для українських ОГС та як їх використовувати

Дата: 17 жовтня 2019 року

Час проведення: 16:00-17:30 (тривалість – 1 год 30 хв)

Спікерка: координаторнка проектів Ресурсного центру ГУРТ Катерина Полякова. 4,5 роки очолює редакцію порталу ГУРТ, що є найбільшою інформаційно-комунікаційною платформою для лідерів організацій громадянського суспільства в Україні та об’єднує 60 000 зареєстрованих користувачів, 30 000 підписників Facebook-сторінки та понад 5 000 фолловерів у Twitter. Катерина має 8-річний досвід роботи в журналістиці, стратегічних комунікаціях та медіа-освіті. Крім України, також мала довготривалі контракти в Індонезії та Німеччині. 

Реєстрація за посиланням.

Зверніть увагу! Підключитися до вебінару потрібно о 15:55 (за 5 хвилин до початку). Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп’ютерного обладнання організатори надішлють зареєстрованим учасникам на вказану електронну адресу.

Вебінар «ІТ-інструменти для керування проектами» відбудеться в рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) у співпраці з ініціативою Eastern Partnership Civil Society Facility, що фінансується Європейським Союзом.

Коментувати