У переліку донорів програмного забезпечення від TechSoup Україна з’явився DocuSign

Документообіг став простішим для українських НПО: у переліку донорів програмного забезпечення в рамках TechSoup Україна з’явився DocuSign, який дозволяє економити час та ресурси шляхом електронного підпису важливих документів. Сервіс DocuSign використовується у бізнес-середовищі для підпису цифрових рахунків, договорів.

DocuSign– це веб-сервіс, що дозволяє завантажувати й надсилати документи для електронного підпису. Сервіс відправляє посилання відповідальній особі, яка може додати свій підпис із будь-якого пристрою з доступом до мережі Інтернет.

Особи, котрі підписують документ, мають змогу переглядати, завантажувати та друкувати завершені документи в будь-який час, а ліцензія, отримана через TechSoup Україна, дозволяє користувачу надсилати та підписувати до 100 документів на рік. Більше непотрібно витрачати ресурси на пересилку документів або турбуватися про їх зберігання!

DocuSign надає можливість:

  • завантажувати документи у форматі Word чи PDF із різних хмарних сховищ: Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive
  • створювати та надсилати документи зі смартфонів і планшетів
  • підписувати документи з додатку або в мобільному веб-браузері
  • відстежувати статус документів

Веб-сервіс дозволяє:

  • заощадити ресурси завдяки мінімізації роботи з паперовими документами
  • підвищити гнучкість персоналу й менеджерів за рахунок віддаленого підпису документів у будь-який зручний час

Із 2016 року Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з TechSoup реалізує Програму технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна). Ця програма надає українським НПО доступ до програмного забезпечення та інших пожертвувань від провідних світових донорів на пільгових умовах. В рамках Програми українські НПО вже отримали програмне забезпечення на більше ніж 11 млн. гривень, заощадивши 92-96 відсотків від ринкової вартості. Наприклад, ліцензію Windows можна отримати лише за 251 грн!

Найпопулярніші продукти в рамках Програми пожертвувань – Office Standard та Windows.

Весь перелік продуктів Microsoft, доступних на пільгових умовах, дивіться на сайті TechSoup Україна.

Коментувати