Дві українські організації потрапили в шорт-ліст конкурсу Meet and Code

Дві українські організації потрапили до числа 15 подій-фіналістів конкурсу в рамках ініціативи Meet and Code. Їх відібрали з понад 1000 подій у 22 країнах. Цього року заходи Meet and Code в Україні відбулися вдруге. Новинкою став конкурс у трьох категоріях: «Грай та кодуй», «Інновації» та «Різноманіття».

Фіналісти з України:

Повний список фіналістів, визначений міжнародним журі, можна переглянути за посиланням.

Нагадуємо, протягом Тижня кодування ЄС, що тривав із 6 по 21 жовтня 2018 року, майже 7000 учасників із усіх областей України дізналися, наскільки цікавими можуть бути новітні технології. Загалом у 2018-му в Україні відбулося 90 подій для дітей і молоді, що втричі перевищило минулорічний показник.

Вітаємо фіналістів та бажаємо успіху в фіналі! Два представники від кожної організації із шорт-ліста відвідають дводенний завершальний захід, який відбудеться у штаб-квартирі SAP у Вальдорфі, Німеччина. Крім того, організації, що обіймуть перші місця у категоріях, отримають винагороду в розмірі 2500 євро кожна.

ГУРТ продовжує заряджати громадянське суспільство і готує ще більше приємних новин та сюрпризів – стежте за оновленнями на порталі.

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується разом із Ресурсним центром ГУРТ, який є партнером Глобальної мережі TechSoup. В Україні TechSoup надає громадським та благодійним організаціям, а також публічним бібліотекам пільгове програмне забезпечення, технічні засоби та пропонує освітні програми

Коментувати