ГУРТ рекомендує скористатись можливістю отримати пільгове програмне забезпечення

Завдяки TechSoup українські неприбуткові організації та бібліотеки отримали можливість доступу до  продуктів Microsoft за ціною до 95% нижчою від ринкової вартості. Отримати на таких умовах продукти Microsoft – це унікальна можливість. Так Windows OS Upgrade коштуватиме організації всього 446 грн. Це безпрецедентний випадок, яким варто скористатись та забезпечити комфортну роботу вашої організації від сьогодні та на майбутнє. 

Звертаємо особливу увагу на такі продукти: 

1. Office Standart.  

Це професійний пакет для організацій, який включає такі програми Office 2016: Excel; OneNote; Outlook; PowerPoint; Publisher;Word. Це повний пакет офісного програмного забезпечення для роботи з даними, текстом та презентаціями.   

2. Project.  

Зручний у користуванні менеджер проектів та планер дозволяє стежити та ходом виконання проекту та конкретними завданнями, ресурсами, виконавцями. Створювати та керувати графіками проектів і витратами на них, керувати звітами, створювати табелі, за допомогою яких можна записувати час, витрачений на проект і не пов’язані з проектом дії, проводити облік робочих годин та виконувати інші управлінські завдання. 

Ліцензійне програмне забезпечення значно підвищує захищеність вашої організації від кібератак та спрощує користування: автоматичні оновлення, технологічна підтримка тощо. 

“TechSoup опинився дуже важливим важелем в отриманні ліцензійного програмного забезпечення для Карітас України. Абсолютна більшість неприбуткових організацій в Україні не мають змоги закуповувати програмне забезпечення за повну вартість, тому пропозиції TechSoup є дуже привабливими. TechSoup допомагає оперативно отримати програмне забезпечення у зручний спосіб. Завдяки цьому наш фонд почав швидко переходити з безплатних продуктів з відкритою ліцензією, які далеко не так зручні у використанні, на ліцензійні продукти Microsoft”, – ділиться досвідом Антон Логінов, IT Директор МБФ “Карітас України. 

TechSoup Україна успішно працює з 2016 року. Відтоді українські неприбуткові організації отримали пільгове програмне забезпечення на суму понад 11 мільйонів гривень.

Весь перелік продуктів Microsoft, доступних на пільгових умовах, є на сайті TechSoup Україна: https://ukraine.techsoup.global.

Команда TechSoup Україна із задоволенням допоможе вам розібратись в програмах TechSoup та зорієнтує в процесі замовлення ПЗ. Телефонуйте або пишіть нам, будь ласка, за номером телефону 044 296 1052 чи на e-mail [email protected].  

Коментувати