Google для неприбуткових організацій

Українські організації громадянського суспільства можуть скористатися перевагами Google for Nonprofits (G4NP), зареєструвавшись на порталі TechSoup Україна. G4NP відкриває нові можливості для цифрової трансформації та роботи з інструментами Google.

Отримайте доступ до низки бізнес-продуктів компанії Google:

  • G Suite for Nonprofits допомагає ефективніше співпрацювати в хмарі. У пакет хмарного програмного забезпечення включені безпечні додатки для бізнесу, наприклад, Gmail, Документи, Календар, Диск та Hangouts Meet. Крім того, функції Hangouts Meet Premium доступні для всіх користувачів G Suite до 30 вересня 2020 року.
  • Ad Grants надає до $10,000 на місяць для реклами через Google Search. Завдяки рекламі ОГС можуть залучати пожертви, поширювати інформацію про свою діяльність, шукати волонтерів та партнерів. Пропозиція дійсна до жовтня 2020 року.
  • YouTube Nonprofit Program пропонує преміальні функції для неприбуткових організацій, що дозволить розширити аудиторію на каналі YouTube.
  • Google Earth and Maps надають організаціям громадянського суспільства доступ до інструментів візуалізації даних для відстеження та поширення інформації про їхню діяльність

Важливо! Організаціям, зацікавленим в отриманні можливостей Google for Nonprofits, потрібно зареєструватися на порталі TechSoup та пройти перевірку прийнятності для отримання ключа доступу. Ключ доступу знадобиться для перевірки вашого облікового запису на https://www.google.com/nonprofits/. Примітка: на сайті https://www.google.com/nonprofits, замість терміну «ключ доступу», вживається термін «маркер».

«Наявність провідних гравців серед провайдерів е-рішень для ОГС є ключовою для визнання ролі та місця останніх. Пакетні продукти Google були довгоочікуваними для вітчизняного активіста, який до цього отримував їх як ординарний корпоративний замовник. Зручності для організацій і їхніх команд, розширені в G Suite, на відміну від казуального користувацького доступу, стануть можливістю для підсилення спроможностей ОГС, а саме – цифрової впорядкованості. Також застосування G4NP стане випробуванням та/або кроком для підвищення е-компетенцій керівників, менеджерів, волонтерів українських організацій громадянського суспільства», – програмний директор Центру розвитку громад Артем Коновалов.

Консультації та допомога: techsoup@gurt.org.ua.